Vestuvės

Vestuvės – tai bene gražiausia dviejų, vienas kitą mylinčių, žmonių šventė.

Esame tam, kad padėtume Jums pasiruošti šiai šventei kuo sklandžiau ir paprasčiau, o Jūsų vestuvės taptų įsimintiniausia diena Jūsų gyvenime. Tinklapyje stengiamės pateikti visą reikalingą informaciją ir idėjas bei priemones Jūsų svajonių vestuvių suorganizavimui - kad s...

Vestuvės – tai bene gražiausia dviejų, vienas kitą mylinčių, žmonių šventė.

Esame tam, kad padėtume Jums pasiruošti šiai šventei kuo sklandžiau ir paprasčiau, o Jūsų vestuvės taptų įsimintiniausia diena Jūsų gyvenime. Tinklapyje stengiamės pateikti visą reikalingą informaciją ir idėjas bei priemones Jūsų svajonių vestuvių suorganizavimui - kad savo šventę galėtumėte susiplanuoti patys.

Taip pat teikiame ir vestuvių planavimo paslaugą, kuri apima ne tik visos šventės organizavimą ir apipavidalinimą, bet ir pilną Jūsų šventės priežiūrą, biudžeto kontrolę ir visus veiksmus, reikalingus užtikrinti sklandžią, Jūsų lūkesčius atitinkančią šventę.


Daugiau

Vestuvės  Yra 13 prekės.

 • Etiketės
 • Saldainiai
 • Vestuvių atributika
 • Atminimo dovanos
 • AUKSINĖS VESTUVĖS

  Tradiciškai dažniausiai įžadai yra atnaujinami sidabrinių (25 m.) ir auksinių (50 m.) vestuvių jubiliejų proga.

  Santuokos įžadų atnaujinimas – labai graži šventė. Ją paprastai švenčia tie, kurie eina į bažnyčią sąmoningai. Tie, kuriems nori ne tik smagiai atšvęsti, bet trokšta dvasingos šventės.

  Vėl stoti prieš altorių, kartu nugyvenus kelis dešimtmečius, neretai yra kur kas labiau jaudinanti akimirka nei tuomet, kai darai tai pirmąsyk. Du jauni, bendrą gyvenimą tik pradedantys žmonės švenčia savo startą. Jie tiesiog praneša pasauliui, kad yra pasiruošę kartu įveikti ilgą distanciją. Tik niekas nežino, kas iš to išeis. O štai švenčiantieji auksines vestuves lipa ant nugalėtojų pakylos atsiimti pelnyto apdovanojimo.

Rodoma 1 - 13 iš 13
Rodoma 1 - 13 iš 13