Vestuvės

Vestuvės – tai bene gražiausia dviejų, vienas kitą mylinčių, žmonių šventė.

Esame tam, kad padėtume Jums pasiruošti šiai šventei kuo sklandžiau ir paprasčiau, o Jūsų vestuvės taptų įsimintiniausia diena Jūsų gyvenime. Tinklapyje stengiamės pateikti visą reikalingą informaciją ir idėjas bei priemones Jūsų svajonių vestuvių suorganizavimui - kad s...

Vestuvės – tai bene gražiausia dviejų, vienas kitą mylinčių, žmonių šventė.

Esame tam, kad padėtume Jums pasiruošti šiai šventei kuo sklandžiau ir paprasčiau, o Jūsų vestuvės taptų įsimintiniausia diena Jūsų gyvenime. Tinklapyje stengiamės pateikti visą reikalingą informaciją ir idėjas bei priemones Jūsų svajonių vestuvių suorganizavimui - kad savo šventę galėtumėte susiplanuoti patys.

Taip pat teikiame ir vestuvių planavimo paslaugą, kuri apima ne tik visos šventės organizavimą ir apipavidalinimą, bet ir pilną Jūsų šventės priežiūrą, biudžeto kontrolę ir visus veiksmus, reikalingus užtikrinti sklandžią, Jūsų lūkesčius atitinkančią šventę.


Daugiau

Vestuvės  Yra 4 prekės.

 • Laikraščiai
 • Scenarijai
 • Proginiai pinigai

  Proginiai pinigai - tai prizas - siurprizas, ilgam atsiminimui!

 • Etiketės
 • Kvietimai

  Vestuviniai kvietimai - tai meilės šventės pranašai!

  Siūlome kvietimus į Jūsų meilės šventę - galime pagaminti juos tokius, kokius Jūs įsivaizduojate - tik papasakokite mums ir mes būtinai pasistengsime įgyvendinti Jūsų viziją. Prie kvietimų galime priderinti įvairius vestuvių šventės akcentus: stalo korteles, meniu, svečių susodinimo planus, palinkėjimų knygas, dovanėles svečiams, saldaus stalo dekoro akcentus. 

  Galite rinktis standartinius variantus. Ojei bus poreikis - pagal Jūsų šventės tematiką pakeisime šriftą, juostelės, popieriaus spalvas. 

  Kad Jūsų šventė būtų išskirtinė ir įsimintina nuo pat pirmos - kvietimo - akimirkos!

 • Fotosesijoms

  Kuo žavesnėms ir originalesnėms įamžintoms akimirkoms!

 • Saldainiai
 • Vestuvių atributika
 • Šventės dekorui

  Šventės nuotaika kuriama iš mažų akimirkų… 

  Kad net maža šventė būtų kuo jaukesnė ir įsimintina - tegul papuošta aplinka "diktuoja" šventinę nuotaiką!

  Tinklapyje stengiamės pateikti visą reikalingą informaciją ir idėjas bei priemones Jūsų svajonių vestuvių dekoravimui - kad savo šventę galėtumėte pasipuošti patys.

  Taip pat teikiame ir vestuvių dekoravimo paslaugą - esame neabejingi stiliui, romantikai, originalumui, kartais net pompastikai. Stengiamės Jūsų vizijas išgryninti ir paversti realybe.

  Pasirūpinsime spaudos darbais nuo jų dizaino kūrimo iki pagaminimo: teminiai kvietimai, desertinio/saldaus stalo puošimas, asmeninės šventinės girliandos, fotosesijų spausdinta atributika, šventiniai asmeniniai sveikinimai, stalo kortelės ir kt. 

 • Atminimo dovanos
 • AUKSINĖS VESTUVĖS

  Tradiciškai dažniausiai įžadai yra atnaujinami sidabrinių (25 m.) ir auksinių (50 m.) vestuvių jubiliejų proga.

  Santuokos įžadų atnaujinimas – labai graži šventė. Ją paprastai švenčia tie, kurie eina į bažnyčią sąmoningai. Tie, kuriems nori ne tik smagiai atšvęsti, bet trokšta dvasingos šventės.

  Vėl stoti prieš altorių, kartu nugyvenus kelis dešimtmečius, neretai yra kur kas labiau jaudinanti akimirka nei tuomet, kai darai tai pirmąsyk. Du jauni, bendrą gyvenimą tik pradedantys žmonės švenčia savo startą. Jie tiesiog praneša pasauliui, kad yra pasiruošę kartu įveikti ilgą distanciją. Tik niekas nežino, kas iš to išeis. O štai švenčiantieji auksines vestuves lipa ant nugalėtojų pakylos atsiimti pelnyto apdovanojimo.

 • DEIMANTINĖS VESTUVĖS
Rodoma 1 - 4 iš 4
Rodoma 1 - 4 iš 4